Motorest Milka | Služby
333
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-333,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Služby

Motorest MILKA má pre svojich hostí pripravené ubytovanie s kapacitou 12 lôžok. Návštevníkom motorestu sú k dispozícii izby rôznych kategórií s možnosťou prístelky.
V izbách DeLuxe sa nachádza kozub, kúpelňa, vírivá vaňa, WC, jedálenský stôl, TV, klimatizácia.

 

Ubytovaným hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť vo vnútri motorestu s televízorom, ktorej súčasťou je aj kútik pre spoločenské hry. Ďalej ponúkame našim hosťom vonkajší altánok ( smožnosťou grilovania ), saunu (vopred objednať ).

U nás si môžete pochutnať na studených a teplých predjedlách, jedlách z bravčového, hydinového, hovädzieho alebo morčacieho mäsa. Chutné sú tiež jedlá z rýb, syra a cestovín. Taktiež Vám pripravíme chutné špeciality pre labužníkov, špeciality kraja a Motorestu MILKA.

 

V našom zariadení ponúkame priestory na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, vrátane školení s maximálnym počtom 30 ľudí. Na svoje si v našom okolí určite prídu aj turisti, hubári či cyklisti, ktorí neodolajú nádhere okolitej prírody. V spolupráci s miestnym poľovnícky zdužením zabezpečujeme pre svojich zákazníkov poľovačky.